Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14550
Stary 23.02.2010, 11:38
South napisał(a):Wyświetl post
dostałem od psów 100 zł mandatu za picie ,opłaca się tego nie płacić i liczyć że zapomną... ?
nam gość na studiach, dr prawa mówił, że on nigdy nie płaci mandatów tylko czeka, że może się przedawni, a jeśli nie i przyjdzie komornik, to z uśmiechem na twarzy płaci mu mandat + chyba 8 zł opłaty komorniczej i do widzenia ale musiałbyś się dowiedzieć, ile w tym momencie wynosi ta opłata komornicza.
Odpowiedz cytując