tomasz_19 napisał(a):

28 lutego zimowe okienko transferowe dobiegnie końca, ciekaw jestem czy ktoś nas miło zaskoczy nowy napastnik najlepiej bez testów, potrzebny od zaraz.... taki drugi Marcelo, ale to tylko mrzonki.....
|
Jakiś skrzydłowy chyba jeszcze by się przydał...