Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21248
Stary 23.02.2010, 10:18
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
28 lutego zimowe okienko transferowe dobiegnie końca, ciekaw jestem czy ktoś nas miło zaskoczy nowy napastnik najlepiej bez testów, potrzebny od zaraz.... taki drugi Marcelo, ale to tylko mrzonki.....
Jakiś skrzydłowy chyba jeszcze by się przydał...
Odpowiedz cytując