Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7421
Stary 23.02.2010, 09:56
wg. skyscraper forum dzisiaj przyjechal kolejny żuraw na A/B i mają go składac jutro, szkoda tylko ze jak wreszcie zaczeli cos tam robic, to kamerka nie działa, a dwa miesiace nic nie robienia pokazywała non-stop

jednak działa, no i rzeczywiscie, juz skladają tego zurawia w samym rogu kamery. w koncu cos pozytywnego na tej trybunie.
Ostatnio edytowane przez Fuks : 23.02.2010 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując