|
A czemu miałem nie liczyć na medal? W takim samym składzie byli na 2 miejscu w Planicy!
Dziś pokazali że praktycznie cofnęli się w rozwoju w stosunku do Igrzysk sprzed 4 lat.
Co do Małysza to chyba warto zauważyć że on skoczył swoje tylko "giganci psychiczni" już nie byli tak pospinani.
|