Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 23.02.2010, 09:43
A czemu miałem nie liczyć na medal? W takim samym składzie byli na 2 miejscu w Planicy!

Dziś pokazali że praktycznie cofnęli się w rozwoju w stosunku do Igrzysk sprzed 4 lat.


Co do Małysza to chyba warto zauważyć że on skoczył swoje tylko "giganci psychiczni" już nie byli tak pospinani.
Odpowiedz cytując