Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
43
23.02.2010, 08:48
No drużyna odzyska charakter dzieki Głowie i Sobolowi
to jest pewne. mam nadzieję , że Baa pokaże przebejowość niczym Uche lub Paulista
nie ukrywam ze liczę na niego ,że coś pokaże ciekawego . Następna sprawa to Kirm - Andraz to musi być Twoja runda
Mango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mango
Znajdź inne posty napisane przez Mango