Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21244
Stary 22.02.2010, 23:59
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ciężko kopanie się w rezerwach Espanyolu nazwać grą

Takich Alvarezów na zachodzie są setki. Bardzo cenię jego umiejętności,zaangażowanie, ale pamiętajcie,że błyszczy on w naszej lidze. W Italii nie gra,bo nie łapał się do składu w bardzo przeciętnym włoskim klubie. Z takimi zawodnikami Europy się nie podbija,choć napewno zaistnieć już można. Alvarez,Uche tak powinna wyglądać nasza polityka transferowa. A priorytetem obecnie powinny być twarde negocjację z Reggianą i zatrzymanie Alvareza. Lepszego w tej cenie nie znajdziemy. Pokazuje to tylko ,że można dobrze i rozsądnie wydawać kasę. Szkoda tylko,że nie uczyniono podobnie w przypadku Łobodzińskiego i Garguły.


z Uche to byl ten myk ze on na poczatku grał taka kiche nawet gorszą od Lobodzinskiego.
Dostawal jednak szanse i sie wyrobil.

I to jest tez kolejny czynnik ...polscy trenerzy pracujac pod presja oczekiwan zarzadu ,wlasciciela musza robic wynik na juz .Nie ma tutaj szansy wlasnie konsekwncje w dzialaniu i polityke dlugofalową.
To napedza bledna machine i tak naprawde do niczego nie prowadzi.nasz przyklad to Dudu.Skorza jakos nie mogl ,nie chcial mu zaufac i szybko sie go pozbyto pod pretekstem ze byl za slaby.A dzis bylby wzmocnieniem.I taka ta nasza polityka i wizja rozwoju klubu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując