Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.02.2010, 23:52
Hah jak sobe przypomne ten mecz w Belchatowie rok temu jak Pawel tej kontuzji nieszczesnej doznal i jak zmarnowalismy chyba z 30 sytuacji bramkowych (rodzaj rekordu zdajsie padl ) to az mnie trzesie.

Napewo wroci dysyplina w nasze szeregi .Sobol ,Glowa i Cleber utemperuja gorące głowy i gwiazdorzenie.

Obrona i pomoc zostala wzmocniona (Ba) i wrocily najwazniejsze ogniwa,teraz tylko ten nieszczesny atak...Bylo sprowadzic kogoklwiek z jskims nawet przecietnymi statystykami to by od bidy w sobote zagral a tak to niewiadomo jak to bedzie wygladało.Pewnie wymiana Brozek jedna polowka Boguski druga.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując