|
Ja typuje, że będziemy prowadzić 2:0 i jak to mamy zakodowane, zamiast dobić przeciwnika, oddamy inicjatywe, Bełchatów się rozkręci, strzeli gola, nerwowa końcówka i... 2:1 dla Wisły.
Pawełek-Brożek-Głowacki-Marcelo-Alvarez-Diaz-Sobol-Ba-Kirm-Boguś-Brożek
Ach, nie mogę się już doczekać. Wreszcie rusza najlepsza liga świata. Żeby tylko nie było żadnych corocznych numerów z przełożeniem kolejki na za dwa tygodnie bo śniegi i mrozy...
|