|
Ciężko prognozować tak wcześnie, niemniej uważam,że raczej wygramy. Liczę tutaj na dzień konia w wykonaniu Ba. Zazwyczaj kopacze,których pozyskiwaliśmy mieli nieprawdopodobne pierwsze mecze w naszych barwach,debiuty. Sądzę,że może z dwie niekonwencjonalne piłki powinien rzucić napastnikom, może sam coś ukłuje. I tylko w tym bym widział nasze szansę. Wiadomo,że indywidualnie jesteśmy lepsi,ale nie są to aż takie indywidualności aby same rozstrzygnęły mecz. Wyjątkiem może być Ba,ale tak jak mówię, tylko jeden raz. A mecz pewnie będzie szarpany, aż zęby będą pewnie bolały od doglądania.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|