Także typuje , że 1 : 0 lecz po bardzo ciężkim meczu , czuje także ,iż jak wygramy to potem już będzie tylko z górki , wrócą nieobecni i na pewno będzie łatwiej. Jeszcze po zwycięstwie

Ale niczego nie można być pewnym , to może być najtrudniejszy mecz w rundzie rewanżowej