1q2 napisał(a):

Kontry są często przydatne, ale tez wiadomo że nie zawsze mozna je stosować, bo jak drużyna na którą się postawiło traci gola i przegrywa, to obstawianie przeciwnikan ie ma sensu, i trzeba czekać aż przynajmniej wyrównają, co też niewiele daje bo x2 przy remisie i trwającym meczu jest słabo płatne.
To mówicie że dziś będzie dzień Adama i jego nielotnych kolegów ?
|
To przeciez napisałem, ze glownie chodzi o postawienie tego ostatniego meczu PRZED nim, jezeli jest to ostatni ktorego potrzeba do wejscia kuponu. Pozostałe na live gram tylko za 1zł przy korzystnym dla siebie wyniku.
Ja stawiam na naszych vs Finlandia, raz sie zyje
