Wyświetl pojedynczy post
haeno
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 22.02.2010, 18:19
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Bardzo przykre ale niestety 1-0 plecak.Nie ma absolutnie(na ten moment) żadnych przesłanek by miało być inaczej.
hmm...

ja rozumiem, że mamy problemy zdrowotne, że się nie wzmocniliśmy, że piłkarze nie imponują skutecznością, absencje...

ale czy stało się nagle coś niezwykłego, że Bełchatów jest super wzmocniony i w tak super formie, że liczyć można tylko na najniższy wymiar kary? pesymizm pesymizmem, ale ludzie - nie widzieliśmy (chyba, że się mylę) ani Wisły, ani Bełchatowa w oficjalnym meczu w tym roku, więc skąd nagle takie czarne proroctwa? Nie wiadomo co będzie. Ja liczę na wygraną Wisły, bo bądź co bądź, jesteśmy aktualnym mistrzem kraju i liderem tabeli. A jak wyjdzie - zobaczymy
suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności wzrasta
Odpowiedz cytując