Wisła jest w polskiej lidze hegemonem. Każdy inny wynik niz zwycięstwo uznam za niespodziankę.
Wierzę, że nowy nabytek Issa Ba da nam trochę kreatywności w pomocy. Dla mnie jest on niewiadomą, no ale skoro obiecuje 6 bramek (może chodziło o asysty ? ktoś wpadł na to ?

)