Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
21237
22.02.2010, 16:44
nie mozna sie wybic z polskiej ligi ? heheh. przykłady Uche, Kosowskiego (mimo wszystko), Zurawia czy Franka (wiem 2 liga, no ale wiek nie ten), i innych pokazują że mozna. Zrobic cos z niczego.
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp