Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21237
Stary 22.02.2010, 16:44
nie mozna sie wybic z polskiej ligi ? heheh. przykłady Uche, Kosowskiego (mimo wszystko), Zurawia czy Franka (wiem 2 liga, no ale wiek nie ten), i innych pokazują że mozna. Zrobic cos z niczego.
Odpowiedz cytując