Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21236
Stary 22.02.2010, 16:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ciężko kopanie się w rezerwach Espanyolu nazwać grą

Takich Alvarezów na zachodzie są setki. Bardzo cenię jego umiejętności,zaangażowanie, ale pamiętajcie,że błyszczy on w naszej lidze. W Italii nie gra,bo nie łapał się do składu w bardzo przeciętnym włoskim klubie. Z takimi zawodnikami Europy się nie podbija,choć napewno zaistnieć już można. Alvarez,Uche tak powinna wyglądać nasza polityka transferowa. A priorytetem obecnie powinny być twarde negocjację z Reggianą i zatrzymanie Alvareza. Lepszego w tej cenie nie znajdziemy. Pokazuje to tylko ,że można dobrze i rozsądnie wydawać kasę. Szkoda tylko,że nie uczyniono podobnie w przypadku Łobodzińskiego i Garguły.
Trochę mnie dziwi takie podejście. Żeby zwojować Europę trzeba by sprowadzać zawodników jakich kupuje np Szachtar, czyli za 6-7 mln Euro. Takiej sumy to się w Polsce na transfery wydaje ale w przeciągu 10 lat (sumarycznie). Polska nigdy takiego poziomu nie osiągnie, prędzej FIFA wprowadzi górną granice sum za piłkarzy i całe towarzystwo stanieje. Zawodnicy pokroju Alvareza to wcale nie gorsi piłkarze od tych które miał Cluj czy Bate. W pewnym sensie nawet lepsi. Chodzi o to, żeby panowała nad nimi profesjonalna ręka trenera oraz wsparcie z klubu. Wisła ma skład spokojnie na wejście LM. Problem tkwi w treningu, a raczej jego intensywności.

Zgadzam się co do negocjacji z Regginą o sprowadzenie Alvareza na stałe.



Odpowiedz cytując