Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21235
Stary 22.02.2010, 15:20
Alov napisał(a):Wyświetl post
tyle ze Kalu gral wczesniej w Hiszpanii wiec bylo mu latwiej potem wrocic do niej, po za tym jeden przypadek na 20 lat to troche malo - a obcokrajowcow sie troche tutaj przewinelo
Kalu grał w rezerwach Espanyolu, więc żadna to Hiszpania można powiedzieć. Co najwyżej hiszpania
Odpowiedz cytując