Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 22.02.2010, 15:19
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Ja obstawiam nudne widowisko i 0:0. Nie będzie Małego, Brożek, Boguski nie są w pełnej dyspozycji, Marcelo kontuzja to kto te bramki ma zdobyć.
Kirm z daleka, Jirsak z daleka, Sobol z daleka, Głowa z głowy, Diaz z głowy, Pietia po wejściu w pole karne i nie_podaniu_do_brata itd. itp

Jak będą cały czas z uporem maniaka grali "krakowską piłkę" na 6 metr w gąszcz obrońców, do napastnika, który tam gdzieś podobno stoi i jest nie w pełni formy to nic z tego nie będzie.
Odpowiedz cytując