|
Na pewni mecz łatwy nie będzie ale faktycznie u Bełchatowa jest taka tendencja że początki rund mają słabe. Na przykład pół roku temu 0:1 na dzień dobry z Polonią B. Także jeśli nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego meczu(5-6 setek plus ogólna przewaga przez cały mecz - 0 bramek) powinniśmy wygrać.
Jeśli chodzi o inne drużyny. Legia z Cracovią(oprócz 1 sezony parchów w lidze) z Cracovią problemów raczej nie miała. Także tu nie liczę na stratę punktów. Chociaż w tej rundzie na Ł3 było 0-0 więc kto wie, to wie.
Ziemniaki grają na wyjeździe z Polonią i tu liczę na remis lub nawet na wygraną drużyny ze stolicy.
Reasumują przed naszym pierwszym meczem jestem optymistą ale przed przesadnym optymizmem przestrzegam bo równie dobrze zamiast 8 pkt przewagi mogą to być 2 pkt...
|