|
Nie rozumiem jak sie mozna podniecac jakims chinczykiem - skoro byl/ jest taki dobry i terminowal w MU to co on robi w lidze polskiej, z ktorej to druzyny regularnie potykaja sie na najprostszych przeszkodach w europie, nikt z obcokrajowcow grajacych tutaj nie wybil sie i nie rozwinal swojej kariery (no chyba ze szczytem jest wyjad do Rumunii, na Cypr czy do Grecji), gdzie nie placi sie zbyt wiele, a jak juz ktos sobie wywalczy kontrakt (np Lobo) to sie przy kazdej okazji jedzie po nim niemilosiernie ?
Czy naprawde myslicie ze zawodnik majac jakakolwiek inna alernatywe z klubu zachodniej Europy zdecydowalby sie grac w Polsce ?
To wszystko plus aktualne umiejetnosci naszych pilkarzy sprawiaja ze bardzo trudno sciagnac kogos odpowiedniego i dlatego nie zdziwie sie jesli Ba bedzie naszym jedynym transferem do konca sezonu.
|