Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.02.2010, 12:43
Wygrana byłaby sporym krokiem do MP, wszak to wyjazd do szerokiej czołówki.
Przegrać myślę, że nie powinniśmy, a czy się uda wygrać... zobaczymy
Odpowiedz cytując