Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.02.2010, 11:59
Prawdopodobnie bedzie tak ze wygramy po meczarniach. W slabym stylu ale wygramy ... Trzeba pamietac rowniez ze Malecki nie bedzie mogl zagrac w meczu z Belachatowem :(
Odpowiedz cytując