Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
Od: 08.2008
Offline
#
13
22.02.2010, 11:59
Prawdopodobnie bedzie tak ze wygramy po meczarniach. W slabym stylu ale wygramy ... Trzeba pamietac rowniez ze Malecki nie bedzie mogl zagrac w meczu z Belachatowem :(
Salamanca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salamanca
Znajdź inne posty napisane przez Salamanca