Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.02.2010, 11:43
goly78 napisał(a):Wyświetl post
****a a mozeby tak oddać mecz walkowerem ?.....................płaczki
I co się nie-płaczko napinasz? Zobacz co pokazała nasza drużyna w próbie generalnej przed startem rundy, a potem bryluj hurraoptymizmem, tylko nie zdziw się, jak ktoś rozsądnie myślący nazwie Cię kretynem.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując