goly78 napisał(a):

|
****a a mozeby tak oddać mecz walkowerem ?.....................płaczki
|
I co się nie-płaczko napinasz? Zobacz co pokazała nasza drużyna w próbie generalnej przed startem rundy, a potem bryluj hurraoptymizmem, tylko nie zdziw się, jak ktoś rozsądnie myślący nazwie Cię kretynem.