http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...onu_Wisly.html
Cytat:
|
Obtułowicz dokończy projekt stadionu Wisły
|
Z jednej strony dobrze, że nie trzeba się sądzić z nim o prawa autorskie, i może rzeczywiście szybciej uda się poskładać te klocki niż jakby ktoś inny miał przejmować to wszystko, z drugiej strony przeraża mnie myśl że kolejna trybuna znajdzie się pod opieką kogoś tak maksymalnie niekompetentnego jak pan Obtułowicz.