|
A ja tam jestem optymistą, myślę że transfer Ba oraz powroty do zdrowia m.in. Sobolewskiego, Boguskiego, Głowackiego znacznie wzmocniły siłę Wisełki... Mistrzostwo powinno przyjść bez większego wysiłku, lecz przed Ligą Mistrzów przydałby się jakiś napastnik z pierwszego zdarzenia, na dzień dzisiejszy jednak nie robiłbym tragedii pt. "potrzebujemy wzmocnień bo skład Wisły jest słaby". Informuję że skład Wisły jest najsilniejszy w lidze i pewnie przez jeszcze długie lata to się nie zmieni... Widać tu na forum wielu ekspertów i znawców piłki lecz prosiłbym o więcej szacunku dla barw klubowych i więcej zaufania we władze klubu... Wygramy ligę to i będzie kasa na napastnika, narazie życzę więcej cierpliwości... pzdr.
|