Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.02.2010, 11:00
Mnie nie zdziwi żadne rozstrzygnięcie meczu, nie wynik, bo wysokiego zwycięstwa ani wysokiej porażki jednak nie przewiduję. Pewnie czeka nas kopanina.

Inna sprawa to szok jaki może czekać co poniektórych - już nieco przyzwyczajonych do ambitnych i uśmiechniętych dziewczyn z hali - jak zobaczą rozkapryszone gesty i lica nieangażujących się piłkarzy...
Odpowiedz cytując