pan Dudi napisał(a):

|
Nie wiem na czym opieracie swój optymizm. 0-0 z ZS, czy 3-0 z jakimiś amatorami z Hiszpanii? Nie zdziwię się jak polegniemy w tym Bełchatowie.
|
Nasi zawodnicy nie grają ostatnio na 100% w meczach z Legią, czy Cracovią, to czego po sparingach oczekujesz?