Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.02.2010, 10:45
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem na czym opieracie swój optymizm. 0-0 z ZS, czy 3-0 z jakimiś amatorami z Hiszpanii? Nie zdziwię się jak polegniemy w tym Bełchatowie.
Nasi zawodnicy nie grają ostatnio na 100% w meczach z Legią, czy Cracovią, to czego po sparingach oczekujesz?
Odpowiedz cytując