Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.02.2010, 10:30
no ja także liczę na 3 pkt Najlepiej by było wygrać pewnie 3:0 , żeby w chłopakach obudziła sie pewność siebie . Cos czuje , że mecz wygramy bez problemu . Mam nadzieję , że dopisze pogoda .
Odpowiedz cytując