Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3
22.02.2010, 10:30
no ja także liczę na 3 pkt
Najlepiej by było wygrać pewnie 3:0 , żeby w chłopakach obudziła sie pewność siebie . Cos czuje , że mecz wygramy bez problemu . Mam nadzieję , że dopisze pogoda .
Mango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mango
Znajdź inne posty napisane przez Mango