Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline
#
2510
22.02.2010, 10:24
Właśnie, oraz czy biletów do młna jest jakaś ograniczona liczba? Zawsze się wrzucało to 5zł, a na ŁKS były bilety po 5zł. Jak będzie na meczu z Brnem?
maciekTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekTSW
Odwiedź stronę domową użytkownika maciekTSW!
Znajdź inne posty napisane przez maciekTSW