Proud napisał(a):

Żuraw nad A/B pracuje 
Może coś ruszy z tą trybuną w końcu.
|
Prace są tylko w narożniku. Zalano ostatnią część stropu nad parkingiem (w tamtym tygodniu) i teraz znowu cisza.
Prace przy narożniku trwają też tylko 8h (7-15, jest wyłącznie jedna zmiana)
