Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.02.2010, 09:41
Tylko zwycięstwo !
Legia traci punkty z Cracovią, a Leszek z Polonią.
I na dzień dobry 8pkt przewagi.

+ Oczywiście świetna zabawa kibiców Wisełki w Bełchatowie.

http://www.futbolnews.pl/informacje/...olnews-pl.html
Powód: coś o Bełchatowie ;)
Ostatnio edytowane przez Dean : 22.02.2010 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując