kibicwisły1906 napisał(a):

|
Skorża mówiąc o bardzo dobrym napastniku który wybrał ofertę z klubu z silniejszej ligi chyba sam nie wie co mówi - okienko transferowe w najsilniejszych europejskich ligach trwało do końca stycznia - w takim razie zostają nam ligi ze wschodu Europy...specjalnie prześledziłem transfery do klubów z ligi rosyjskiej i jakoś trudno mi znaleźć rodzynka, którym mogliśmy się interesować - na mecz z Bełchatowem nie mamy prawego skrzydła, napastników po kontuzji, problem ze stoperami i ze środkiem pola - nie zazdroszczę tej sytuacji trenerowi...
|
Przecież my podobno rozmawiamy tylko z zawodnikami z kartą w ręku, a tacy mogą podpisywać umowy nawet po zakończeniu okienka transferowego.