Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.02.2010, 09:31. [18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Czas rozpocząc marsz po 13 tytuł Mistrza Polski.Bełchatów zazwyczaj ma słaby początek rundy, dopiero z czasem sie rozkręca.Licze wiec na na spokojne 3 punkty.Fajnie jakby sie wykurował Marcelo bo licze na jego bramki.
Odpowiedz cytując