|
O takich rzeczach myślą już na Legii, a my się zastanawiamy czy murawę będzie miał kto położyć przed wakacjami.
Poczytajcie:
Agencja Grandes Kochonos została partnerem Legii Warszawa odpowiedzialnym za działania..
marketingowe i komunikacyjne związane z otwarciem nowego stadionu stołecznego klubu.
- Będziemy chcieli pokazać stadion Legii jako nowoczesną inwestycję miejską, obiekt przyjazny dla wszystkich warszawiaków, bezpieczny i komfortowy. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wspaniały stadion tętnił życiem i był wizytówką stolicy. Pomoże nam w tym agencja o uznanej marce, realizująca oryginalne projekty i podejmująca niekonwencjonalne działania - mówi Danuta Kowalska, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Legii Warszawa.
Kampania o charakterze sprzedażowo-wizerunkowym, w ramach której planowane są działania ATL, BTL oraz wzmożona aktywność w internecie, ruszy w drugiej połowie kwietnia 2010 roku. Strategia została opracowana przez dyrektorów kreatywnych agencji Michała Sorówkę i Pawła Nowakowskiego.
- Chcemy, aby nowy stadion przyciągnął nie tylko dotychczasowych kibiców, ale także tych którzy woleli śledzić piłkę nożną w telewizji lub średnio się nią interesowali - zapowiada Sorówka.
W czerwcu zakończy się pierwszy etap przebudowy stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3. Oddane zostaną do użytku trzy nowe trybuny o pojemności blisko 27 000 miejsc oraz bogate zaplecze rozrywkowo-gastronomiczne (m.in. muzeum, sklep kibica, sport bar, sieć kiosków cateringowych, dwupoziomowy parking na 800 samochodów).
Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2011 roku. Na nowym obiekcie, który będzie spełniał najwyższe standardy europejskie - klasa Elite UEFA - już za niespełna rok będzie mogło zasiąść ponad 31 000 widzów.
Źródło: mediarun.pl
|