WISLAZWE napisał(a):

Też właśnie myślałem nad wprowadzeniem wyniku do przerwy tylko nie wiedziałem jak to punktować.
Myślę, że za 1 punkt mogłoby to przejść.
Widać większość nie jest zainteresowana wprowadzeniem jakiś zmian, ale jeszcze jest trochę czasu.
Nowy temat Konkurs O Wiśle Edycja 7 założę jutro wieczorem.
Jutro także podam ostateczny regulamin, który będzie obowiązywał na rundę wiosenną.
Pozdrawiam
|
Super, że jesteś i chcesz dalej prowadzić zabawę!Dziękujemy!