Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1429
Stary 22.02.2010, 08:41
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post
Też właśnie myślałem nad wprowadzeniem wyniku do przerwy tylko nie wiedziałem jak to punktować.
Myślę, że za 1 punkt mogłoby to przejść.
Widać większość nie jest zainteresowana wprowadzeniem jakiś zmian, ale jeszcze jest trochę czasu.

Nowy temat Konkurs O Wiśle Edycja 7 założę jutro wieczorem.

Jutro także podam ostateczny regulamin, który będzie obowiązywał na rundę wiosenną.
Pozdrawiam
Super, że jesteś i chcesz dalej prowadzić zabawę!Dziękujemy!