Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#565
Stary 22.02.2010, 03:11
Piękny mecz... i żal że piłka tylko dlatego że mamy frajerów wśród rządzących, nie może podobnie wyglądać.Tu błędy sędziowskie bardzo rzadko się zdarzają, aktorstwa czy kłótni z sędziami praktycznie nie ma.Czemu? bo sędziowanie i technika idą ze sobą w parze.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując