Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2322
Stary 21.02.2010, 21:02
masada napisał(a):Wyświetl post
No zobaczymy jak to będzie z tym przygotowaniem, ale mam dużą nadzieję, że zaskoczą jednak od samego początku, bo runda jest bardzo krótka. Po Levadii Skorża tłumaczył się przecież, że chciał wziąć ich z marszu, a szczyt formy przygotowywał na nieco później, no i faktyczne w sierpniu ub.r. wygrywali przecież wszystko po przyzwoitej grze..
no i właśnie trzeba zaufać Maćkowi i dać mu pracować a nie tylko krytykować.
Ja wieże trenerowi że w wakacje przygotowywał zespół na kolejne rundy bo gdybyśmy grali z Debreczynem tak jak z Zagłębiem L. to byśmy mieli pewny awans.
Odpowiedz cytując