Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 21.02.2010, 21:01
W 3 LO jest jedna zmiana, lekcje od 7.30 do 14.35
Jest to wielki plus

Zimą korzystamy za free z balonu na Kalinowym, a nie kisimy sie na korytarzach jak w innych LO
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując