No zobaczymy jak to będzie z tym przygotowaniem, ale mam dużą nadzieję, że zaskoczą jednak od samego początku, bo runda jest bardzo krótka. Po Levadii Skorża tłumaczył się przecież, że chciał wziąć ich z marszu, a szczyt formy przygotowywał na nieco później, no i faktyczne w sierpniu ub.r. wygrywali przecież wszystko po przyzwoitej grze..
Tak jak napisał 1q2, od pierwszego meczu mają po prostu gryźć trawę, bo tu nie ma czasu na rozkręcanie się w trakcie rundy, bo ona raz dwa i się skończy
