Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Scorpion7ABG
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków-NH
Offline
#
6021
21.02.2010, 19:42
Macie jakieś pewne typy na jutro? Bo niestety 100zl w plecy przez Osasune a pasowałoby chociaż część odrobić przed LM i LE:/
Scorpion7ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Scorpion7ABG
Znajdź inne posty napisane przez Scorpion7ABG