Wyświetl pojedynczy post
Scorpion7ABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków-NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6021
Stary 21.02.2010, 19:42
Macie jakieś pewne typy na jutro? Bo niestety 100zl w plecy przez Osasune a pasowałoby chociaż część odrobić przed LM i LE:/
Odpowiedz cytując