Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2166
Stary 21.02.2010, 19:22
Sprzedam :

- Nokia 6280 z nową obudową od 6288 karta 512 mb , ładowarka , pudełko, papiery, kabel usb, słuchawki

-Nokię 5130 XM Nowa z salonu orange dzisiaj kupiona karta 1gb i to co w komplecie.

-Sony Ericsson W910i używany stan dobry karta 1gb , pudełko , papiery , ładowarka
" i smutek z serca zginie, troski odejdą precz."
Odpowiedz cytując