|
Sprzedam :
- Nokia 6280 z nową obudową od 6288 karta 512 mb , ładowarka , pudełko, papiery, kabel usb, słuchawki
-Nokię 5130 XM Nowa z salonu orange dzisiaj kupiona karta 1gb i to co w komplecie.
-Sony Ericsson W910i używany stan dobry karta 1gb , pudełko , papiery , ładowarka
" i smutek z serca zginie, troski odejdą precz."
|