Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7379
Stary 21.02.2010, 18:58
O niee , niech nie bedzie zblizona standardami do tej w Łodzi. Musi byc lepsza. Co zreszta nie jest takie trudne, bo o ile w samym srodku hala w Łodzi jest ok , to zaplecze jest poprostu żałosne, powiedziałbym ze wrecz tragiczne. Byłem tam tydzien temu na dwoch koncertach Depeche Mode i naprawde nie wiem kto wymyslil zeby bylo tam tak mało przestrzeni. W niektorych miejscach było moze 2 metry szerokosci przejscia, z jednej strony szatnia, a z drugiej jakis namiocik z jedzeniem (nie ma tam zadnych miejsc przygotowanych dla punktow gastronomicznych, a szatnia to poprostu wieszaki postawione tak o + jakas lada). Do tego jest tam brzydko i nieprzyjemnie, a wc jest tylko w dwoch miejscach, co sprawia ze przy niekorzystnym ukladzie sektora trzeba obchodzic pol hali zeby tam trafic. Jakiekolwiek poruszanie sie po zapleczu przed/w przerwie/po koncercie czy meczu jest BARDZO utrudnione, nieustanny tłok i ścisk. Zaplecze Spodka jest 100 razy lepsze.
Ostatnio edytowane przez Fuks : 21.02.2010 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując