Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2316
Stary 21.02.2010, 18:53
janko04 napisał(a):Wyświetl post
Bo tutaj połowa to Kibice Sukcesu, płaczki, ludzie którzy przed komputerem siedzą 24/7......

Z oceną zespołu wstrzymajmy się do 2-3 kolejek, wtedy będziemy oceniać jak jesteśmy przygotowani. Bo sparingi możemy wygrywać, a w lidze dostawać po 3:0.... Weźcie na wstrzymanie z tą napinką.
Nie kibice sukcesu a sezonowcy i napinacze.Zakończy się sezon przyjdzie czas rozliczeń i podsumowań
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując