grzesiek632 napisał(a):

Ja dziś obejrzałem film pt: "Hooligans 2" i musze powiedziec że zrobił na mnie wrażenie. Ten film polecam jak najbardziej.
Oglądał ktoś może pierwsza częśc tego filmu?
|
Tak, musisz wiedzieć, ze 1 zebrała dużo lepszą recenzje i słusznie, jest zrobiona bardziej realistycznie.
W 2 patrząc na sam mecz więźniów... nie wygrywał ten kto lepiej grał, ale ten kto delikatnie mówiąc grał najbrutalniej. Nie możliwe jest to co się tam wyda żyło. W 1 jest wiele scen walki zrobione oczywiście dużo fajniej bo biją się przed i po meczach, a koniec wymiata, wielu miało łzy w oczach.
Szarny napisał(a):

|
Harry Brown? całkiem dobry, ale lepszy jest moim zdaniem Eden Lake. Tematyka podobna, ale bez zbędnego bohaterstwa. Świetny thriller.
|
Ooo tak, kapitalny film, końcówka wymiata!!!