Silvestro napisał(a):

APOEL zremisował bezbramkowo w sobotnim meczu ze słabiutką Neą Salaminą. Kamil z powodu kontuzji nie grał ( no i od razu widać Jego brak ) , Jasiek wszedł w 71 minucie.Mimo remisu Apoel nadal prowadzi
1 APOEL 21 50
2 ANORTHOSIS 21 48
3 OMONOIA 21 47
|
...no prosze.
Tylko pozbyli się Juszczyka i potrafili zremisować z liderem

