Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3558
Stary 21.02.2010, 18:46
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
APOEL zremisował bezbramkowo w sobotnim meczu ze słabiutką Neą Salaminą. Kamil z powodu kontuzji nie grał ( no i od razu widać Jego brak ) , Jasiek wszedł w 71 minucie.Mimo remisu Apoel nadal prowadzi
1 APOEL 21 50
2 ANORTHOSIS 21 48
3 OMONOIA 21 47

...no prosze.
Tylko pozbyli się Juszczyka i potrafili zremisować z liderem
Odpowiedz cytując