Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#540
Stary 21.02.2010, 18:37
Norwegowie nie chcą? Nie kpij bo jeszcze oni sami w to uwierzą. Norwegowie ją nakłaniali i Steira pokazała że "ma jaja" i że takiego medalu nie chce mimo że już wielokrotnie była 4 i jej bardzo na krążku zależało.

BRAWA DLA NIEJ! A Norwegowie niech nie zadzierają W reczną nas medalu pozbawili.

http://www.sport.pl/celebrities/1,96...lifikacje.html
Odpowiedz cytując