Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21212
Stary 21.02.2010, 17:58
korzychxp napisał(a):Wyświetl post
"Ba" który regularnie grał tak naprawde w Chatereoux 5 lat temu.
wiem, że to trudne, ale to Châteauroux - byłem w tym mieście w sierpniu/wrześniu 2008 - ekipa walczyła wtedy w Ligue2. Chłopcy grali z zębem ze spadkowiczami z Ligue1 takimi jak Lens, Strasbourg, Nimes, Ajaccio. Tym, co zwróciło moją uwagę to przede wszystkim dobre, a nawet bardzo dobre wyszkolenie techniczne i nieodpuszczanie gry przez całe 90 minut. Kluby z LIgue2, to truizm, pod wzgledem wyszkolenia technicznego i taktycznego prezentują wyższy poziom od najlepszych klubów naszej ekstraklasy, chociaż Ligue2 ma zdecydowanie słabszych obrońców,ale napastnicy a zwłaszcza ich wyszkolenie... to już inna bajka
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując