Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 21.02.2010, 17:17
Dla mnie to takie pier***** i wydaje mi się że Steira nie będzie protestować. No litości... Co ona na tym zyskała?

Przypomina mi to sytuacje jakby kolarz jadący w peletonie przez przypadek pojechał inną drogą krótszą o jeden metr i by dołączył do peletonu. Wygrałby ale później by protestowali że przjechał metr mniej

bez sensu porównanie ale Kowalczyk jakby biegła tyłem to do tej grupy by też dołączyła....
Odpowiedz cytując