Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21211
Stary 21.02.2010, 16:45
Przypominam, że jest to temat o transferach Wisły ;-)

Może nam jeszcze kogoś sprezentują w tym okienku, a jak nie to nic się wielkiego nie stanie!
Odpowiedz cytując