Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
21211
21.02.2010, 16:45
Przypominam, że jest to temat o transferach Wisły ;-)
Może nam jeszcze kogoś sprezentują w tym okienku, a jak nie to nic się wielkiego nie stanie!
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan