Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1427
Stary 21.02.2010, 14:29
Jak dla mnie może być. Choć uważam, że mecze z większą ilością bramek powinny być lepiej premiowane, bo przecież im więcej bramek tym trudniej trafić dokładny wynik...

Gdybym miał coś dodać to... typowanie wyniku do przerwy (oczywiście za mniej punktów niż wynik końcowy).