Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
2309
21.02.2010, 12:51
a Jirsak z Pawłem 2 asysty i brama, najwięcej z wszystkich. Tak mało kreatywny gość a i tak najlepszy u nas. Więc kto tu ma grać, sami defensywni chyba.
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp